אודות פרויקט אני באה אליכן


פרוייקט ייחודי שבו אני נוסעת ברחבי הארץ ונפגשת עם יוצרות לשיחה אינטימית

הפרוייקט מורכב מפגישה שלי עם היוצרת, ראיון כתוב, פודקאסט, ויצירה אישית בעקבות שיר שלי.

אני באה אליכן, הראיונות


רויטל טוריסקי היא אמנית יוצרת, מטפלת באומנויות, פסיכותרפיסטית ומדריכה. מעבירה סדנאות אומנות שונות המשלבות את עולם האומנות, בטכניקות שונות, עם היבט פסיכולוגי ותהליך יצירתי אישי וחוויתי. מטפלת בילדים כולל הדרכת הורים, נוער, מבוגרים וקבוצות בגישה פסיכודינמית המשלבת כלים יצירתיים. בעלת קליניקה ברמת השרון. אמא לארבעה בנים מקסימים, המשחק והיצירה מאד נוכחים בבית.

קרא עוד

אופירה אוריאל - אמנית ציור ומיקס מדיה. גרה ויוצרת במודיעין. בוגרת צילום במכללת הדסה, ציור וחינוך מיוחד במדרשת בית ברל ותולדות האמנות באוניברסיטה. לפני 18 שנה פתחה סטודיו לציור מנדלות ובהמשך גם לציור אינטואיטיבי שלמדה אצל דר' פינקי פיינשטיין. היום היא מנחה סדנאות בעיקר של יומנים ויזואליים וחובבת גידול פרפרים.

קרא עוד

נעים להכיר, שמי מירב שקד, הקמתי את האתר הזה 'מקשיבה לצבעים' לפני שנה ובקרוב אני עומדת להגשים חלום ולהוציא לאור ספר השראה מדליק המשלב בתוכו שירים שכתבתי, עבודות אמנות שיצרתי ויצירות של נשים מוכשרות שהצטרפו אלי בדרך ומשתתפות פה בבלוג שלי 'אני באה אליכן', ספר שיעורר אצל כל אחת את הרצון ליצור. אני נרגשת לשתף אתכן בסיפור שלי על המסע אליו יצאתי ביוני 2020 ועדיין לא הסתיים, ההדסטארט רק התחיל והתותחים רועמים. נקווה לימים שקטים יותר. אתן מוזמנות לקרוא או להאזין לראיון.

קרא עוד

יפעת מנחה קורסים וסדנאות בתחום המיקס מדיה והיומן ויזואלי ואוהבת את זה מאד. יש לה סטודיו חדש בכפר סבא "חשיבה יוצרת". יפעת היא אחת התלמידות הראשונות של חגית אזולאי רוזנס וכבר שבע שנים ממשיכה ללמוד ולהתחדש אצל המון מורות אחרות בארץ ובעולם. בעלת תואר שני ואפילו דוקטורט... יפעת היא ווינרית, היא ניצחה את מחלת הסרטן שהופיעה פעמיים בחייה בתוך שנה. היומן בשבילה הוא סוג של בית. מציגה בתערוכות בארץ ובעולם.

קרא עוד

רינת היא אישה של גם וגם וגם, יש לה קריירה בהייטק, היא גם מאמנת ילדים ונוער, היא גם מטפלת במבוגרים במגוון שיטות, היא גם מלמדת בישראל בעברית את השיטה המופלאה -ניורוגרפיקה, וכמובן גם אמא במשרה מלאה ל-3 ילדים, וזה עוד לא הכל...

קרא עוד

ענבר היא free spirit. היא אמנית שמרשה לעצמה. מקשיבה לקולות הפנימיים שלה. יוצרת בחומרים רבים אך כרגע בעיקר בקרמיקה וביומן הויזואלי. היא בוגרת מסלול הנחייה ביומן הויזואלי בבית הספר "מסעות יצירתיים" של רקפת הדר. בסטודיו המהמם שלה ב'בית הסגול' היא עורכת סדנאות של קרמיקה ויומן ויזואלי למשפחות שמטיילות בגליל, וסדנאות יומן ויזואלי בקבוצות קטנות למי שרוצה להתחבר לשמחה וליצירה בלי ידע קודם. ענבר מלאת תשוקה והיצירה ממלאה את חייה 24/7. זה מחייה אותי ונותן לה דרייב. היא הכי בן אדם של חופש

קרא עוד

שרון נולדה בקיבוץ גבעת חיים איחוד. למדה ציור וגרפיקה. כשהבינה שיותר מהכל דווקא הציור מושך אותה, החליטה להתמחות 8 שנים אצל האמן ידיד רובין ז״ל, בן קיבוץ שלה. רובין, אמן בולט ובעל סגנון צבעוני ומלא חיים ובעזרתו למדה מהי טביעת האצבע הייחודית שלה. שרון עובדת כמעט באופן מוחלט מול תצלומים ישנים כמקור ליצירותיה. תצלומי ילדותה, תצלומים מתוך מגזינים ועיתונות, הם עבורה מאגר ארכיבי של דימויים והקשרים. בציורים מפשיטה שרון את נושאי הציור שלה מן הקונטקסט המקורי ומפרטים מזהים. לעיתים ההפשטה היא עד לכדי טשטוש ומחיקת תווי הפנים, באופן שנושא הציור הוא אף אחד, ובאותה המידה הוא כל אחד וכולם יחדיו.

קרא עוד

חגית אזולאי רוזנס התחילה פה הכל. תוך כדי קריירה מצליחה בתרגום ולאחר שנים של התנסות עצמית באומנות Art Journaling שגילתה במקרה ב'פליקר' היא חזרה למקור, לימים שתיעדה כל דבר ביומנים החל מכיתה ג'. בשנת 2009 החליטה לקחת את זה צעד קדימה ולערוך סדנאות בדירת 2 חדרים בתל אביב. בהתחלה היתה סדנא לרכישת טכניקה אחת, העברת תמונה או דיוקן עצמי ובשל הביקוש לעוד ועוד טכניקות היא פיתחה סדנא ארוכה יותר שאפשר יהיה להתפתח בתוך היומן. חגית בעלת הבלוג 'יצירה ויצירתיות', גרה כרגע עם משפחתה בקליפורניה בארה"ב. ומנהלת משם בפייסבוק את הקבוצה היצירתית והתוססת 'הקבוצה של הסטודיו'.

קרא עוד

מיקי דרור היא אמנית רב תחומית, עוסקת ברישום, פיסול, עבודות בשמן, במיקס מדיה. גידלה כל השנים לבדה את בתה. היתה לה קריירה מפוארת כסוציולוגית ארגונית. הובילה פרויקטים רבים ומשמעותיים בתעשיית ההייטק. עזבה קריירה מצליחה באמצע החיים ופנתה ללמוד 4 שנים אמנות. הציגה בתערוכות רבות במהלך השנים ברחבי הארץ. היום יוצרת בעיקר ביומן. כרגע חיה את הרגע.

קרא עוד

איריס גל בוגרת הכשרה למלוות דרך בשיטת יומן המסע הויזואלי, מנחה בבית הספר ‘מסעות יצירתיים – רקפת הדר’, מלווה בתהליכים פרטניים ומנחה במועדון המנויות "מסעות יצירתיים" היומן הפך עבורה להיות כלי ביטוי עוצמתי, כלי ריפוי. דרך החיבור ליצירה, מתעוררות תשוקה, סקרנות ושמחת חיים.

קרא עוד

עילית היא יוצרת ואוטוריטה בתחומה, לא רק בעיני, היא בנתה קורס למטפלות באמנות, והוא הצלחה מסחררת כבר שנה שניה. יש לה את היכולת לגרום לאחרים להבין את עצמם לעומק. היא מטפלת באמנות, אמנית ומציגה בתערוכות. היא אופטימית בלתי נלאית ורוצה ללמד אחרים לראות טוב בכל סיטואציה ולמצוא בתוכם שמחה.

קרא עוד

אביטל בר און איזקוב יוצרת רב תחומית מלמדת ויוצרת ב מעבדת הקולאז' Collage Lab מזה 13 שנה מעבירה קורסים מעמיקים באמנות הקולאז' וסדנאות חד פעמיות ובהזדמנות זו, אני שמחה לספר שאני מרחיבה את הפעילות שלי בתחום הקולאז' ויוצרת דף לקהילת מעבדת הקולאז' שבה אכיר לעוקבים אמני קולאז' מקומיים ומחו"ל אעלה אתגרים, מידע על טכניקות עבודה ועוד..- collagelabcommunity@

קרא עוד

הפודקאסטים