אופירה אוריאל - אמנית ציור ומיקס מדיה. גרה ויוצרת במודיעין. בוגרת צילום במכללת הדסה, ציור וחינוך מיוחד במדרשת בית ברל ותולדות האמנות באוניברסיטה. לפני 18 שנה פתחה סטודיו לציור מנדלות ובהמשך גם לציור אינטואיטיבי שלמדה אצל דר' פינקי פיינשטיין. היום היא מנחה סדנאות בעיקר של יומנים ויזואליים וחובבת גידול פרפרים.

קרא עוד

נעים להכיר, שמי מירב שקד, הקמתי את האתר הזה 'מקשיבה לצבעים' לפני שנה ובקרוב אני עומדת להגשים חלום ולהוציא לאור ספר השראה מדליק המשלב בתוכו שירים שכתבתי, עבודות אמנות שיצרתי ויצירות של נשים מוכשרות שהצטרפו אלי בדרך ומשתתפות פה בבלוג שלי 'אני באה אליכן', ספר שיעורר אצל כל אחת את הרצון ליצור. אני נרגשת לשתף אתכן בסיפור שלי על המסע אליו יצאתי ביוני 2020 ועדיין לא הסתיים, ההדסטארט רק התחיל והתותחים רועמים. נקווה לימים שקטים יותר. אתן מוזמנות לקרוא או להאזין לראיון.

קרא עוד

יפעת מנחה קורסים וסדנאות בתחום המיקס מדיה והיומן ויזואלי ואוהבת את זה מאד. יש לה סטודיו חדש בכפר סבא "חשיבה יוצרת". יפעת היא אחת התלמידות הראשונות של חגית אזולאי רוזנס וכבר שבע שנים ממשיכה ללמוד ולהתחדש אצל המון מורות אחרות בארץ ובעולם. בעלת תואר שני ואפילו דוקטורט... יפעת היא ווינרית, היא ניצחה את מחלת הסרטן שהופיעה פעמיים בחייה בתוך שנה. היומן בשבילה הוא סוג של בית. מציגה בתערוכות בארץ ובעולם.

קרא עוד

רינת היא אישה של גם וגם וגם, יש לה קריירה בהייטק, היא גם מאמנת ילדים ונוער, היא גם מטפלת במבוגרים במגוון שיטות, היא גם מלמדת בישראל בעברית את השיטה המופלאה -ניורוגרפיקה, וכמובן גם אמא במשרה מלאה ל-3 ילדים, וזה עוד לא הכל...

קרא עוד

ענבר היא free spirit. היא אמנית שמרשה לעצמה. מקשיבה לקולות הפנימיים שלה. יוצרת בחומרים רבים אך כרגע בעיקר בקרמיקה וביומן הויזואלי. היא בוגרת מסלול הנחייה ביומן הויזואלי בבית הספר "מסעות יצירתיים" של רקפת הדר. בסטודיו המהמם שלה ב'בית הסגול' היא עורכת סדנאות של קרמיקה ויומן ויזואלי למשפחות שמטיילות בגליל, וסדנאות יומן ויזואלי בקבוצות קטנות למי שרוצה להתחבר לשמחה וליצירה בלי ידע קודם. ענבר מלאת תשוקה והיצירה ממלאה את חייה 24/7. זה מחייה אותי ונותן לה דרייב. היא הכי בן אדם של חופש

קרא עוד

שרון נולדה בקיבוץ גבעת חיים איחוד. למדה ציור וגרפיקה. כשהבינה שיותר מהכל דווקא הציור מושך אותה, החליטה להתמחות 8 שנים אצל האמן ידיד רובין ז״ל, בן קיבוץ שלה. רובין, אמן בולט ובעל סגנון צבעוני ומלא חיים ובעזרתו למדה מהי טביעת האצבע הייחודית שלה. שרון עובדת כמעט באופן מוחלט מול תצלומים ישנים כמקור ליצירותיה. תצלומי ילדותה, תצלומים מתוך מגזינים ועיתונות, הם עבורה מאגר ארכיבי של דימויים והקשרים. בציורים מפשיטה שרון את נושאי הציור שלה מן הקונטקסט המקורי ומפרטים מזהים. לעיתים ההפשטה היא עד לכדי טשטוש ומחיקת תווי הפנים, באופן שנושא הציור הוא אף אחד, ובאותה המידה הוא כל אחד וכולם יחדיו.

קרא עוד

חגית אזולאי רוזנס התחילה פה הכל. תוך כדי קריירה מצליחה בתרגום ולאחר שנים של התנסות עצמית באומנות Art Journaling שגילתה במקרה ב'פליקר' היא חזרה למקור, לימים שתיעדה כל דבר ביומנים החל מכיתה ג'. בשנת 2009 החליטה לקחת את זה צעד קדימה ולערוך סדנאות בדירת 2 חדרים בתל אביב. בהתחלה היתה סדנא לרכישת טכניקה אחת, העברת תמונה או דיוקן עצמי ובשל הביקוש לעוד ועוד טכניקות היא פיתחה סדנא ארוכה יותר שאפשר יהיה להתפתח בתוך היומן. חגית בעלת הבלוג 'יצירה ויצירתיות', גרה כרגע עם משפחתה בקליפורניה בארה"ב. ומנהלת משם בפייסבוק את הקבוצה היצירתית והתוססת 'הקבוצה של הסטודיו'.

קרא עוד

מיקי דרור היא אמנית רב תחומית, עוסקת ברישום, פיסול, עבודות בשמן, במיקס מדיה. גידלה כל השנים לבדה את בתה. היתה לה קריירה מפוארת כסוציולוגית ארגונית. הובילה פרויקטים רבים ומשמעותיים בתעשיית ההייטק. עזבה קריירה מצליחה באמצע החיים ופנתה ללמוד 4 שנים אמנות. הציגה בתערוכות רבות במהלך השנים ברחבי הארץ. היום יוצרת בעיקר ביומן. כרגע חיה את הרגע.

קרא עוד

איריס גל בוגרת הכשרה למלוות דרך בשיטת יומן המסע הויזואלי, מנחה בבית הספר ‘מסעות יצירתיים – רקפת הדר’, מלווה בתהליכים פרטניים ומנחה במועדון המנויות "מסעות יצירתיים" היומן הפך עבורה להיות כלי ביטוי עוצמתי, כלי ריפוי. דרך החיבור ליצירה, מתעוררות תשוקה, סקרנות ושמחת חיים.

קרא עוד

עילית היא יוצרת ואוטוריטה בתחומה, לא רק בעיני, היא בנתה קורס למטפלות באמנות, והוא הצלחה מסחררת כבר שנה שניה. יש לה את היכולת לגרום לאחרים להבין את עצמם לעומק. היא מטפלת באמנות, אמנית ומציגה בתערוכות. היא אופטימית בלתי נלאית ורוצה ללמד אחרים לראות טוב בכל סיטואציה ולמצוא בתוכם שמחה.

קרא עוד

פנינה בעיני לא רק אמנית היא גם חוקרת, משייטת באינטרנט, מוצאת חומרים וחוקרת אותם מכל הכיוונים. יוצרת נדיבה שחולקת את הידע וההמצאות שלה עם יוצרות נוספות בנדיבות רבה. שתינו גילינו את האמניות שבנו בגיל מאוחר יחסית. יש דימיון באופן ששתינו עובדות - חוקרות ויוצרות מתוך חופש.

קרא עוד

איריס היא מטפלת בהבעה ויצירה בילדים ומבוגרים בקליניקה שלה בתל אביב. אמא לשני ילדים שהיא מגדירה אותם כ-נס. איריס היא אמנית מרתקת שמנהלת יומנים מגיל קטן. הנחתה קבוצה של מיזם ארט בום יחד עם ורד מיוחס. מנחת סדנאות ליוצרות.

קרא עוד