ורד מיוחס היא יומנאית, ואומנית קולאז' ומיקס מדיה רב תחומית, מנחה סדנאות יצירה במגוון טכניקות וחומרים. מגדירה את עצמה כמלכת הזימונים, רוחנית מעשית עם ראש בעננים ורגלים על הקרקע, שבכל תקופת חיים, ממציאה את עצמה מחדש. היא הציגה את יומנה, בתערוכת יומנים ויזואליים-זמן קורונה (דצמבר 2020), ונבחרה להציג בתערוכת המיטב של שבוע האיור את קולאז' "מיתרי הלב".

קרא עוד

רקפת היא יוצרת ומנחה מאד מיוחדת. היא יוצרת שיעורים על ידי משחק פשוט עם חומרים ומילים. יש לה המון ידע משלל קורסים שלמדה במהלך השנים, רבים מהם בנושא גוף נפש. יש לה אוסף עצום של מחברות שבהן היא רושמת את החלומות שלה, בחלק מהחלומות יש מסר שמאוחר יותר מתממש בחיים עצמם. אני בעצמי חלמתי בקורס שלה על המיזם הזה בדיוק: שאני נוסעת בארץ ומראיינת יוצרות מוכשרות ומרתקות, והנה הוא קורה בפועל. במהלך הקורונה הקימה יחד עם רקפת הדר את המועדון "מסעות יצירתיים" ומהווה חלק מצוות המורות.

קרא עוד

ליאת היא יוצרת מופלאה עם כשרון הבעה יוצא דופן בצבעים ובמילים. ביומנים שלה תמיד יש כוונה, שכבות ועומק. היא מנחה סדנאות ביומן בסטודיו בבית שלה בהוד השרון. יש לה מסלול חיים מאתגר שהפך אותה לבת יחידה לאחר שאחותה הקטנה נרצחה בפיגוע האוטובוס בדיזינגוף בשנת 1994 למרות האסון היא נאחזה בחיים והקימה שבט קטן משלה לתפארת.

קרא עוד

שושי בעיניי היא ראשת השבט. אני ושושי הכרנו בטיול של רקפת הדר ללונדון, ישר התאהבתי, היא לנה בחדר מולי, לפעמים ירדנו לאכול ביחד ויצא לנו לטייל יחד בשוק הפרחים, פטפטנו וצחקנו, הרבה. אני אוהבת את ההנחייה של שושי, היא תמיד מלווה בהמון ידע מעולם האמנות, שירה, ספרות, ציור, מוסיקה ועוד. השתתפתי ומשתתפת אצלה בסדנאות בזום עד היום.

קרא עוד

אני פוגשת את נעמי לראשונה בקורס 'מנחות ביומן הויזואלי' והיא מבטאת את הקושי ליצור מתוך חשש שהיא לא "אמנית" ומצהירה שוב ושוב שהיא לא יודעת לתפור. די מהר נעמי קלטה את העניין, האמנות פרצה מתוכה והיא הפכה לכוכבת אצלנו ב"כיתה". מאז היו לה כמנחה עשרות קבוצות ומאות תלמידות בסטודיו שלה בבית חרות.

קרא עוד

העבודות של רקפת הדר שהתנוססו בפייסבוק בשנת 2015 משכו את עיניי... ישר זיהיתי שמדובר בדפי יומן ויצירה במיקס מדיה. אז קראנו לזה art journaling, המונח 'יומן ויזואלי' עדיין לא היה נפוץ. רקפת אספה את כל הטכניקות לשיטה סדורה עם 7 אלמנטים, ויש לה היכולת להמציא את עצמה בכל פעם מחדש.

קרא עוד