קהילת יוצרות


בחזוני עמוד הקהילה הולך וגדל עם הזמן ומתמלא בעושר נשים שיוצרות

מירב שקד

אמנית ומשוררת, מציגה בתערוכות

בעלת האתר 'מקשיבה לצבעים' ומובילה את הבלוג 'אני באה אליכן' שבו אני נוסעת ברחבי הארץ ופוגשת יוצרות לשיחה אינטימית.

קרא עוד  

רקפת הדר

בעלת בית ספר 'מסעות יצירתיים' ומועדון 'מסעות יצירתיים',

פיתחתי את שיטת "יומן המסע הויזואלי" כדי לאפשר לכם להתחבר אל מקומות של חלימה והגשמה, מקומות של שמחת חיים , מקומות של חיבור והצתה של התשוקה.

קרא עוד  

נעמי גורדון חן

בעלת "שבילי אופיר - חוויה והתחדשות דרך אמנות"

אמנית יוצרת, יזמית חברתית, מובילה נשים לשינוי. בוגרת אמנות קהילתית בשנקר, קורס מלוות דרך אצל רקפת הדר ותואר שני באתגרים בשינוי חברתי ב'לסלי'.

קרא עוד  

שושי וקסמן

אמנית ומנחה ביומן הויזואלי

40 שנים של התנסות בהיבטים שונים של פדגוגיה, מחקר ואמנות הביאו אותי לרגע הזה בו אני פותחת מסגרת ייחודית משלי לשתף בה את אהבתי לאמנות, לספרות ולהבעה אישית, מסגרת שאני מגדירה אותה כספר משלי.

קרא עוד  

ליאת בורודה רוזן

יוצרת, מאמנת ומנחה ביומן הויזואלי

יוצרת, מאמנת באמצעות אמנות ומנחה תהליכי ביטוי יצירתיים ביומן הויזואלי לקבוצות נשים בסטודיו שלי בהוד השרון. בעלת תואר ראשון בחינוך ושתים עשרה שנות הוראה,

קרא עוד  

רקפת ברגר

יוצרת ומנחה ביומן הויזואלי

רוקמת מילים וצבעים בניסיון להתחקות אחר תמצית האמת ולהגיע לסדר ושקט פנימי. בעיקר באמצעות היומן הויזואלי. מנתחת מערכות מידע בקבוצות מחקר ופיתוח. שותפה להקמת בית הספר "מסעות יצירתיים" של רקפת הדר ובמועדון "מסעות יצירתיים".

קרא עוד  

ורד מיוחס

אמנית ומנחה ביומן הויזואלי

יומנאית, ואומנית קולאז' ומיקס מדיה רב תחומית, מנחה סדנאות יצירה במגוון טכניקות וחומרים. מגדירה את עצמה כמלכת הזימונים, רוחנית מעשית עם ראש בעננים ורגלים על הקרקע, שבכל תקופת חיים, ממציאה את עצמה מחדש.

קרא עוד  

איריס אפטר

אמנית ומנחה ביומן הויזואלי

איריס היא מטפלת בהבעה ויצירה בילדים ומבוגרים בקליניקה שלה בתל אביב. אמא לשני ילדים שהיא מגדירה אותם כ-נס. איריס היא אמנית מרתקת שמנהלת יומנים מגיל קטן.

קרא עוד  

פנינה ויטלי

אמנית ומנחה ביומן הויזואלי

פסיכותרפיסטית, אומנית יוצרת, מאסטרית בתחום טכניקות מיקס מדיה וחומרי יצירה. יוצרת יומנים, יוצרת עבודות מחוץ ליומנים, השתתפה בתערוכות בארץ. עבודותיה נמכרות ומוצעות למכירה. בעיקר אוהבת ללמד ומובילה סדנאות מגוונות.

קרא עוד  

עילית דנאי

אמנית, מטפלת באמנות ומצמיחה מטפלים

אני אוהבת אנשים, שני תחומים מאד מעניינים אותי: אנשים ואומנות, לשמחתי יש מקצוע שמחבר את שני הדברים. בניתי קורס "מהתבוננות לתובנה" השתלמות למטפלים דרך עבודה ביומן ומחוצה לו.

קרא עוד  

איריס גל

יוצרת ומנחה ביומן הויזואלי

חיה עם משפחתי בטבעון, בוגרת הכשרה למלוות דרך בשיטת יומן המסע הויזואלי, מנחה בבית הספר ‘מסעות יצירתיים – רקפת הדר’, מלווה בתהליכים פרטניים ומנחה קבוצות למסעות ביומן הויזואלי. ואני מאוד אוהבת א.נשים.

קרא עוד  

מיקי דרור

אמנית ויוצרת ביומן הויזואלי

סוציולוגית ארגונית ואמנית היום אני יוצרת ביומן ויזואלי, זה קומפקטי, זה קטן, זה נוח, זה מצוין.

קרא עוד  

חגית אזולאי רוזנס

יוצרת ומנחה ביומן הויזואלי

חגית אזולאי רוזנס התחילה פה הכל. לאחר שנים של התנסות עצמית באומנות Art Journaling שגילתה ב'פליקר' הבינה שכדאי לחזור למקור, לימים שתיעדה כל דבר ביומנים החל מכיתה ג'.

קרא עוד  

שרון רשב"ם פרופ

אמנית רב תחומית - כותבת ויוצרת

שרון נולדה בקיבוץ גבעת חיים איחוד. בגיל 12 נסעה עם משפחתה במסגרת שליחות לדרום אפריקה, שם נחשפה לראשונה לעולם הגדול ולסוגיית האפרטהייד, בבגרותה למדה ציור וגרפיקה במכון אבני, וסיימה את הלימודים בהצטיינות. בהמשך החליטה להתמחות אצל האמן ידיד רובין ז״ל, בן קיבוץ שלה. רובין, אמן בולט ובעל סגנון צבעוני ומלא חיים.

קרא עוד  

ענבר רסקי

ענבר היא אמנית מראש פינה, דור שישי של מייסדים, חיה עם בן זוגה וחמשת ילדיה במושבה ובעלת גלרית לקדרות בעיר העתיקה. היא בוגרת מסלול הנחייה ביומן הויזואלי בבית הספר "מסעות יצירתיים" של רקפת הדר.

קרא עוד  

רינת קובאץ

רינת היא אישה של גם וגם וגם, יש לה קריירה בהייטק, היא גם מאמנת ילדים ונוער, היא גם מטפלת במבוגרים במגוון שיטות, היא גם מלמדת ניורוגרפיקה וכמובן גם אמא במשרה מלאה ל-3 ילדים.

קרא עוד  

יפעת לביא

אמנית ומנחה ביומן הויזואלי

אומנית "מיקס מדיה" (Mixed Media) ו"יומן ויזואלי" (Art Journaling) מציגה בתערוכות בארץ ובעולם, חברת עמותת "אמן בעירו" בכפר סבא, בעלת סטודיו בשם "חשיבה יוצרת" בכפר סבא, בו מנחה קורסים, סדנאות ואירועים פרטיים. מתנדבת בפרוייקטים שונים: "ניצוצות", מנהל קהילתי שכונתי, פרויקט כרובית ועוד... בנוסף, מרצה על הסיפור האישי שלה במסגרות שונות.

קרא עוד