אביטל בר און איזקוב

אומנית רב תחומית, צלמת, מלמדת ויוצרת במעבדת הקולאז' Collage Lab מזה 13 שנה, מעבירה קורסים מעמיקים באמנות הקולאז' וסדנאות חד פעמיות, אם הייתי צריכה לבחור מילה אחת שתתאר את עצמי ואת האמנות שלי, הייתי בוחרת במילה - " קולאז' "

החלטתי להרחיב את הפעילות שלי בתחום הקולאז', יצרתי דף לקהילת מעבדת הקולאז' שבה אכיר לעוקבים אמני קולאז' מקומיים ומחו"ל, אעלה אתגרים, מידע על טכניקות עבודה ועוד... -  collagelabcommunity@

גוף העבודות שלי הוא "קולאז'" של טכניקות, חומרים ודיסציפלינות: קולאז', אסמבלאג', צילום, וידאו, מיצב, אמנות השתתפותית, רקמה, שימוש ברדי מייד, ועוד.

נושאים של זהות מגדרית, השתייכות תרבותית, וחיפוש אחר חיבור ל "מקום" שארגיש בו בית, עומדים במרכז היצירה שלי. את דרכי כאמנית התחלתי בעקבות מותו של אבי, שעורר בי צורך לבדוק ולחקור מחדש את חיי. התחלתי לקרוא, לקרוע, לגזור ולהדביק מחדש פיסות ממציאות חיי. הצורך לבוא לידי ביטוי בסוגי מדיה שונים הוא תוצר של עושר התרבויות, השפות והמקומות בהם חייתי בצעירותי, שבזכותם למדתי לבחון את העולם מזוויות שונות.

אני מסוקרנת מחקירת נושא מסוים מזוויות מגוונות וחדשות, ואוהבת את מעורבותם של אנשים נוספים בפרויקטים שלי - כמרואיינים או כשותפים ליצירה. אני מאמינה שבזכות מעורבותם של אחרים בתהליך היצירה, עבודת האמנות מקבלת תוקף וחיים משלה. זאת בדומה לצורת העבודה שלי בקולאז' שבה אני יוצרת עם חומרים קיימים מעיתונים וספרים, והם אלו שמתווים את הדרך ליצירה הסופית.

שותפות למחקר ולמסע שלי הן תלמידותיי המעוררות בי השראה הן להמשך ההעמקה בטכניקת הקולאז' והן באתגרים שאני מציבה לעצמי ביצירה ובהוראה ועל כך נתונה תודתי.

לפייסבוק האישי שלה מוזמנות להכנס כאן

לפייסבוק העסקי שלה כנסו פה

לאתר המרהיב של אביטל כאן 

לאינסטגרם ממש פה

ולקהילת המעבדה כאן

+++++++

לראיון המלא לחצו פה