ורד מיוחס
אמנית ומנחה ביומן הויזואלי

יומנאית, ואומנית קולאז' ומיקס מדיה רב תחומית, מנחה סדנאות יצירה במגוון טכניקות וחומרים. מגדירה את עצמה כמלכת הזימונים, רוחנית מעשית עם ראש בעננים ורגלים על הקרקע, שבכל תקופת חיים, ממציאה את עצמה מחדש.

אני מציגה יומן בתערוכת יומנים ויזואליים-זמן קורונה (11-20/12/20) העבודה שלי קולאז' "מיתרי הלב" נבחרה לתערוכת המיטב של שבוע האיור.

בימי קורונה, הנחתי את סדנאות ART BOOM והשתתפתי בהובלת המיזם הארצי עד לתערוכה קבוצתית בחומרים ממוחזרים. 

בימי הסגר הראשון העברתי סדרת סדנאות ZOOM-IN ביומן הוויזואלי בתכנים מקוריים ובמסרים המתאימים לתקופת הסגר ולהתמודדות עם המצב חדש. 

לפני 7 שנים הקמתי את חברת ' Art Time- סדנאות יצירה לארגונים ולפרטיים' והנחתי מאות קבוצות יצירה. לדף הפייסבוק העסקי שלי ניתן להכנס פה.

בעברי המקצועי, 15 שנות ניסיון בפרסום וההפקה וניהול פרויקטים שיווקיים, ו-BA במדעי החברה- עם התמקדות בפסיכולוגיה. 

אוטודידקטית בכל מה שקשור ביצירה, ושואבת ממקורות השראה מרובים, ומייצרת חיבורים בין חומרים שונים, לרגשות, ולאנשים, מפתחת שיטות להנגשה קלה לקהל הרחב, ומביאה אותם אליכן.  

הייעוד שלי לחשוף את היצירתיות בכל אדם, לגלף חלקים מתוכנו החוצה, ולהדביק אנשים בחיידק היצירה, יש לי חיבור חזק ליצירה ויזואלית, למילה הכתובה, ולגעת בחיי האנשים, מקדמים את המוטו שלי שכל אחד ואחת יכולה. 

סדנת הדגל שלי " Canvas Chic – זה השיק שלך!" היא סדנת קולאז' ז'ורנלים וחגיגה של צבע, על גבי קנבס, שפיתחה בעצמי, התוצרים מדליקים, מגוונים, ובעלי אמירה אישית, שאינם מביישים את טובי יוצרי הפופ ארט בעולם. 

ליומנאיות המנוסות זו הזדמנות לצאת מדפי היומן ולהעז להתבטא ולהראות את עצמן מעבר לכריכה מגנה, לקהל הרחב שאינו מורגל ביצירה, זו הזדמנות להרגיש כאמן ליום אחד, להשתולל, לפרוץ גבולות וליהנות מתהליך שמשלב איכויות של קולאז' עם תוכן אישי מבלי שדרוש ניסיון כלשהו או יכולות ציוריות. לפייסבוק שלי אפשר להכנס כאן.

היומן הויזואלי עבורי הוא מרחב תודעה פיזי, מלון אורחים של הנשמה, ותוצר של הצצה לעולמנו הפנימי בשיטות עבודה מגוונות, וחומרים שונים, כל חומר וכל טכניקה מאפשרים ומזמנים אלכימיה חדשה וקסם חדש בחיבור שבין הרגש לחומר. 

ביומן הכל מותר, וכל החיבורים מתקבלים באהבה, היומן מאפשר לכל העולמות שלנו להיפגש יחד במרחב אחד, בהרמוניה בריאה ומאפשר לפתוח עוד ערוץ ויזואלי להארד דיסק של הנשמה שלי.

+++++++

מוזמנות להכיר את ורד מיוחס במסגרת פרויקט 'אני באה אליכן'.