עדי יוחליס

עדי יוחליס, אמנית ויוצרת, שנהנית ללמוד ולהעשיר את עולמי, ולהכניס את מה שאני לומדת לתוך עולמות היצירה שלי. אני מציירת ויוצרת מגיל מאוד צעיר, מאז שאני זוכרת את עצמי. בהתחלה באופן עצמאי, ואז בחוגים.

אח"כ למדתי במגמת אמנות פלסטית בתיכון תלמה ילין, צילום במכללת ויצ"ו חיפה, איפור בבי"ס של ירין שחף, תואר ראשון בתיאטרון במסלול לעיצוב תפאורה תאורה ותלבושות באוניברסיטת תל אביב, תואר שני בחינוך והוראה במסלול להסבת אקדמאים במכללת סמינר הקיבוצים. 

אני מאוד אוהבת ללמוד ומתמסרת בטוטליות כשאני סטודנטית לתהליך הלמידה. יש המון חיפוש במסע שלי. לימדתי כמה שנים במשרד החינוך ילדים בגילאי יסודי, וגם בחוגי אמנות, עד שהחלטתי לעשות עם זה הפסקה ופרשתי ממשרד החינוך ומהוראה.

אני מציגה בתערוכות איור ואמנות קבוצתיות החל משנת 2010, ובמסגרת שבוע האיור האיור בתל אביב, החל משנת 2015  "בובה עם סדק", שהוצגה בבית הבראה לצעצועים בנמל יפו תערוכה שיזם מאייר שהפך לחבר טוב וקרוב, דייב יעקב והשתתפו בה שתי מאיירות חוץ משנינו ונאצרה ע"י המאיירת ליאורה גרוסמן, תערוכה שזכתה לחשיפה גדולה והמון מבקרים, בשנת 2016  "מולטיפוקול" תערוכה שיזמתי בשיתוף קבוצת מאיירות ואמניות בגלריה ארטימיסיה בפלורנטין, בשנת 2019 "היה היתה" בבית האמן אהוד פקר ז"ל. בשנת 2020 "זמן קורונה" בגלריה כנפיים ביפו, יחד עם אמניות ויוצרות יומני אמנות מגוונות ומוכשרות.

כיום אני ממשיכה ליצור, ללמוד ולהתפתח ולמצוא את דרכי בעולם, מתוך הקשבה לעצמי והתמודדות עם האתגרים שהחיים מזמנים לי. לאחר שנחשפתי בשנים האחרונות לתחום היצירה ביומני אמנות, ולחופש, העושר והאושר שהם מאפשרים שלי, אני מתכננת להמשיך ללמוד הנחייה דרך יצירה ביומני אמנות אצל רקפת הדר, לאחר שסיימתי שנה מלמדת מעשירה וחווייתית בהנחיית איריס גל. ומעבר לכך, אני משתתפת ביוזמות אמנות שקשורות לאיור וליצירה ביומנים, ומאיירת פורטרטים בהזמנה.

מוזמנים להכנס לפייסבוק פה

ולאינסטגרם כאן

ותוכלו להתרשם מעבודות קסומות

++++++++++++++

לראיון המלא עם עדי יוחליס לחצו כאן