רקפת ברגר
יוצרת ומנחה ביומן הויזואלי

רוקמת מילים וצבעים בניסיון להתחקות אחר תמצית האמת ולהגיע לסדר ושקט פנימי. בעיקר באמצעות היומן הויזואלי. מנתחת מערכות מידע בקבוצות מחקר ופיתוח. שותפה להקמת בית הספר "מסעות יצירתיים" של רקפת הדר ובמועדון "מסעות יצירתיים".

בכל מה שאני עושה אני אוהבת לשלב בין חומר לרוח - בניסיון לעשות סדר ועולם שמח וטוב יותר.

לאורך השנים בעבודתי בהייטק בניתוח מערכות מידע וניהול פרוייקטים - גם למדתי שיטות גופנפש רבות מתוך סקרנות להכיר את האדם מנקודות מבט שונות. 

לפני למעלה מחמש שנים הגעתי לרקפת הדר ומשם ליומן דרך חלום. מצאתי מיכל שמשלב את כל העולמות שלי יחד -  אהבה לצבעים, אהבה למילים, מחקר פנימי וחיצוני, מפגש והכרות עם א.נשים בדרך עוקפת שכל. אינטימיות מרתקת.
את יכולות הניהול שלי והרצון להגשים חלומות (גם של אחרים) ניתבתי להקמת בית הספר של רקפת הדר. בוגרת קורס מלוות דרך ביומן הויזואלי.

בזמן הלימודים לא היתה לי כוונה להגיע להנחייה של היומן….פשוט התגלגלתי בשמחה ועונג לתוך עולם מרתק.

במהלך השנים לאט לאט גיבשתי את הדרך שבה אני נהנית ללמד - משחק פשוט עם חומרים ומילים עם תנועה פנימית עמוקה לשמחה והודיה.

אני נהנית לרקום שיעורים חדשים כשמול עיניי אני רואה את התלמידות שהולכות להיות נוכחות בשיעור.  נהנית לבנות את הבטחון שכיוון השיעור יפנה באופן מדויק ובקסם המקריות למה שהבוקר/יום מביא איתו.
השמחה הכי גדולה שלי היא כשתלמידה אומרת שנפתחה לה דלת בעקבות השיעור, שיש יותר שקט וסדר פנימי בחיים שלה לאורך המפגשים. ושהיא נהנית לדפדף ביומן - כלומר בתהליך.

בתקופת הקורונה אני מלמדת בזום את "טוב על הבוקר" ושיעורים נוספים, וכשתסתיים הקורונה אחזור גם ללמד בסטודיו-סלון שלי עם כל הפינוקים בתוך השיעור.

אפשר לקרוא על השיעורים והפעילות בדף הפייסבוק האישי שלי או העסקי.

או לקרוא סיפורים מרפאים, ועל החיים בבלוג שלי.

++++++++++++

מוזמנות להכיר את רקפת ברגר במסגרת פרויקט אני באה אליכן.